× بستن تبلیغات

visa

ویزای استرالیا

 كوالالامپور پايتخت مالزي و يكي از شهرهاي بسيار پر بازديد جنوب شرقي آسيا محسوب مي شود. امكانات رفاهي و شرايط جوي شهر كوالالامپور به صورتي است كه بسياري از مسافران در سفر به مالزي ترجيح مي دهند از اين شهر ديدن كنند. كوالالامپور يكي از شهرهاي گرانقيمت در مالزي محسوب مي شود اما مي توان با هزينه اي مناسب بهترين جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور را در تور لحظه آخری كوالالامپور بازديد كرد.

 

 

آشنايي با شهر كوالالامپور

شهر كوالالامپور بزرگترين شهر مالزي محسوب مي شود و پايتخت بزرگ و منحصر به فرد آن است. در اين شهر مي توانيد تلفيقي از سنت هاي قديمي و بافت مدرن را به وضوح لمس كنيد. شهر كوالالامپور به آسمان خراش هاي لوكس و جذاب مشهور است، اين عمارت ها داراي عمر بسيار طولاني هستند. شهر كوالالامپور از لحاظ رشد جمعيت رتبه بسيار بالايي به خود اختصاص داده است. اين شهر قلب اقتصاد مالزي محسوب مي شود. برج هاي دوقلوي پتروناس نماد مشهور كوالالامپور محسوب مي شود كه هر مسافر در تور كوالالامپور بايد آن را مورد بازديد قرار دهد. شهر كوالالامپور دنيايي از تجربيات را در اختيارتان قرار مي دهد، جاذبه هاي گردشگري متنوع، سواحل بكر و منحصربفرد، ارتفاعات سرسبز، جنگل هاي انبوه، بهترين سايت هاي غواصي دنيا و … تنها بخشي از ديدني هاي شهر كوالالامپور است. زبان رسمي كشور مالزي مالايي است و واحد پول اين كشور نيز رينگيت اعلام شده است. شهر كوالالامپور حدود 4 ساعت و نيم با تهران فاصله دارد. شما مي توانيد با سفر باتور مالزي بهترين خاطرات را براي خود فراهم كنيد سفر به كوالالامپور در فصل بهار بي نظير است و طبيعت بكر و جنگل هاي انبوه آن بسيار چشم نواز خواهد بود.

موزه هاي شهر كوالالامپور

فرهنگ و زبان مردم كوالالامپور

مي دانيم كه كشور مالزي و شهر كوالالامپور يكي از معروف ترين مناطق آسيا و حتي دنيا شناخته شده اند، در اين شهر فرهنگ سنتي شرقي با فرهنگ هاي غربي تركيب شده است و اين موضوع سبب شده تا جلوه خاصي به شهر كوالالامپور بخشيده شود. شهر كوالالامپور يكي از پر رونق ترين شهرهايي است كه مي توانيد در كشور مالزي مورد بازديد قرار  دهيد، در اين شهر فرهنگ مردم به صورتي است كه شب زنده داري و جمع هاي شبانه بسيار زياد ديده مي شود به اين صورتي مي توانيد در تمام ساعات روز و شب به بازديد از موزه و بازارهاي زيبا شهر كوالالامپور بپردازيد. بناهاي باقي مانده از دوران استعماري امپراتوري بريتانيا در اين شهر غوغا كرده است. بازديد كنندگان شهر كوالالامپور با 3 زبان كاملاً متفاوت روبرو مي شوند، مالايي، كانتوني و انگليسي و گاه نيز ديده مي شود كه عده اي به زبان هندي صحبت مي كنند. بليط مالزي و گردش در اين كشور توريستي رو از دست ندهيد.

منبع : https://safaryar.net/tours/kuala-lumpur/

نوشته شده در پنجشنبه 15 آذر 1397ساعت 16:27 توسط sara|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ