× بستن تبلیغات

visa

ویزای استرالیا

 سفر به يونان مزيت هاي مختلفي براي مسافران به همراه دارد. قبل از سفر با تور يونان توصيه مي كنيم اطلاعات مناسبي در رابطه با اين كشور كسب نماييد. اين اطلاعات در سفر براي شما كارساز خواهند بود.

 

 

آشنايي با كشور يونان

با خريد تور اروپا و سفر به يونان به اين كشور از جذابيت هاي بسياري برخوردار است. كساني كه به اين كشور سفر نموده اند مسلماً از جاذبه هاي گردشگري و زبان و فرهنگ رايج در ميان مردمانش بسيار ياد مي كنند. در اين مقاله قصد داريم اطلاعاتي در رابطه با كشور يونان و پايتخت آن يعني آتن در اختيارتان قرار دهيم تا در سفر به اين كشور بتوانيد از اين اطلاعات استفاده بهينه ببريد. از دانستني هاي جالب يونان مي توان به زبان و فرهنگ مردم آن اشاره كرد.

 يونان به مانند ساير كشورهاي جهان از زبان ملي مختص خود برخوردار است. زبان يوناني در ميان مردم اين كشور مورد استفاده قرار مي گيرد؛ اما در اين بين مي توانيد زبان هاي مختلفي همچون آلماني، ايتاليايي، فرانسوي و مخصوصاً انگليسي را نيز در ميان توريست و گردشگران اين كشور مشاهده نماييد. اگر امكان فرا گرفتن زبان يوناني برايتان مهيا نيست توصيه مي كنيم به فرا گرفتن زبان انگليسي بپردازيد تا بتوانيد در تور يونان از اين زبان براي ارتباط گرفتن با اهالي اين كشور استفاده نماييد.

زبان مردم يونان

فرهنگ و زبان مردم كشور يونان

يونان كشوري است پر از فرهنگ هاي اصيل و سنتي كه مردمانش هم چنان به يوناني بودن خود افتخار مي كنند. اين كشور در سال هاي مختلف با فراز و نشيب هاي بسياري مواجه بوده است. بارها به اشغال بيگانگان در آمده و با سختي هاي بسياري روبه رو شده است؛ اما اين مشكلات باعث نشده است كه مردم اين سرزمين فرهنگ، آداب و رسوم خود را فراموش كنند. با توجه به اين موضوع در اين بخش به چند مورد از فرهنگ هاي يونانيان خواهيم پرداخت. يكي از فرهنگ هاي اصيل مردمان اين كشور نام نهادن فرزندان با اسامي اجدادشان مي باشد. برپايي مراسم نام گذاري براي كودكان از جشن تولد برايشان با اهميت تر مي باشد. اغلب ازدواج ها در يونان بايد در كليسا برگزار شود و اين نشان دهنده اعتقادات مردم اين سرزمين است. مسيحي ارتودكسي مذهب مردم يونان است كه تمامي آداب و رسوم و البته عقايد مردم بر اين مذهب استوار مي باشد.

از ديگر دانستني هاي مهم و جالب در تور يونان تعطيلات رسمي و ملي اين كشور مي باشد. از تعطيلات رسمي و مهم در كشور يونان مي توان به روز مريم مقدس اشاره كرد. اين تعطيلي در پانزدهم آگوست قرارگرفته است و روز مهمي براي مردم اين كشور شناخته مي شود. پايكوبي و جشن هاي مختلفي بابت اين روز در سرتاسر يونان انجام مي شود. پيروزي يونان بر عليه تركيه باعث شد كه بيست و پنجم مارس را به عنوان تعطيل رسمي و ملي اين كشور اعلام نمايند. در بيست و هشتم اكتبر نيز مراسم مختلفي به دليل پاسخ منفي يوناني ها به ايتالياي ها در زمان جنگ جهاني دوم برگزار مي شود كه در آن با رژه هاي نظامي مختلفي مواجه خواهيد شد.

آب و هواي كشور يونان

اگر قصد سفر با تور بلغارستان به كشور يونان را داريد توصيه مي كنيم در رابطه با آب و هواي اين كشور اطلاعات مناسبي كسب نمايد. آب و هواي كشور يونان داراي سه نوع مختلف معتدل، آلپي و مديترانه اي مي باشد. در اين كشور سواحل مختلفي وجود دارد كه در برخي از ايام سال با توريست و مراجعه كنندگان بي نظيري مواجه مي شوند. اين سواحل به دليل آب و هواي مديترانه اي از هواي مناسب و مطبوعي براي تفريح برخوردار هستند. جالب است بدانيد كه اين نوع آب و هوا باعث بارش هاي فراوان و پراكنده در اين كشور شده است؛ اما اگر به دنبال بارش برف و هوايي معتدل هستيد توصيه مي كنيم به مكان هاي كوهستاني كه داراي آب و هواي آلپي مي باشند مراجعه كنيد. يونان در هر فصلي از آب و هواي مناسبي برخوردار است؛ اما براي رفتن به اين كشور توصيه مي شود ايام خاصي را در نظر بگيريد كه در ادامه به آن ها خواهيم پرداخت.

بهترين زمان براي سفر به يونان

براي سفر با تور يونان بايد زمان مناسبي را انتخاب كنيد. اين انتخاب با توجه به آب و هواي اين كشور انجام مي شود؛ اما ماه هاي مختلفي از سال مانند مه، سپتامبر و اكتبر اين كشور از توريست و گردشگران بسياري برخوردار است. اين ماه ها كه مصادف با بهار و پاييز است بهترين زمان سفر به يونان شناخته مي شوند. البته در ايامي كه سواحل يونان از مراجعه كنندگان كمتري برخوردار است مي توان لذت بيشتري از سفر برد. فصل تفريحي در يونان از اواسط ماه هاي ژوييه تا آگوست آغاز مي شود. در اين زمان مراكز تفريحي يونان بسيار شلوغ مي باشد.

فرودگاه هاي كشور يونان

اگر قصد سفر با تور يونان را داريد جالب است بدانيد كه اين نوع تور از خدمات و امكانات متنوعي برخوردار است. از جمله اين امكانات مي توان به خدمات و تشريفات فرودگاهي اشاره كرد. در واقع در فرودگاه اين امكان فراهم مي شود كه اسباب و چمدان هاي شما تا محل مورد نظر جابه جا شوند. همچنين جايگاهي براي انتقال مسافرين در نظر گرفته شده است. البته سفر به يونان از مزيت هاي بي نظير ديگري نيز برخوردار است. كساني كه يك با تور به يونان سفر كرده باشند با اين مزيت ها بسيار آشنا هستند. براي سفر به يونان ديگر نگران خريد بليط به اين كشور نباشيد. تمامي مراحل خريد بليط رفت و برگشت توسط سازمان و آژانس مربوطه به انجام مي رسد. كافيست شما به رزرو تور لحظه آخری يونان بپردازيد و ديگر موارد مربوط به سفر از جمله دريافت ويزا را به كارشناسان مربوطه در اين زمينه بسپاريد.

منبع : https://safaryar.net/tours/greece/

نوشته شده در پنجشنبه 15 آذر 1397ساعت 16:27 توسط sara|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ