× بستن تبلیغات

visa

ویزای استرالیا

 پرتغال كشوري است كه در بخش جنوب غربي اروپا قرار دارد. اين كشور داراي جاذبه هاي گردشگري بي نظيري است. شما مي توانيد براي بازديد از زيبايي هاي كشور پرتغال هم اكنون با خريد تور اروپا و يا تور پرتغال را رزرو كنيد.

 

 

راهنماي سفر به كشور پرتغال

پرتغال از دسته كشورهايي است كه داراي جاذبه هاي گردشگري متنوع و جذابي است. شما در سواحل زيبا و همينطور شهرهاي پر زرق و برق اين كشور مي توانيد با هزينه اي بسيار كم غذاهايي خوش طعم و همينطور نوشيدني هاي بسيار خاص صرف كنيد.

در اين كشور مي توانيد به معناي واقعي تجربيات خاصي بدست آوريد.اهالي مهمان نواز و همينطور دوست داشتني در پرتغال به شما اين امكان را مي دهند كه به سادگي با انها ارتباط بگيريد و بهترين خاطرات را براي خود فراهم كنيد.

مناطق فرهنگي و همينطور تاريخي در پرتغال به افراد اين امكان را مي دهد كه تصاوير زيبايي از خود به جاي بگذارند. در نظر داشته باشيد كه در سفر شما هميشه يك سري اصول بايد رعايت شود. تور كشور پرتغال از بهترين تورهاي توريستي است كه اين روزها پيش روي شما قرار گرفته است فرصت را از دست ندهيد و بهترين انتخاب را براي خود فراهم سازيد.

شما مي توانيد با انتخاب تورهاي ارزان پرتغال بهترين امكانات را با قيمتي استثنايي براي خود فراهم سازيد. در تور پرتغال بهترين جاذبه هاي گردشگري به شما معرفي مي شود. هزينه تور پرتغال به نسبت ساير تورها ارزان تر است.

آب و هواي كشور پرتغال

زبان و فرهنگ مردم پرتغال

عموم افراد در پرتغال به زبان پرتغالي صحبت مي كنند. البته افرادي كه به زبان انگليسي صحبت مي كنند نيز مي توانند به سادگي با عموم افراد ارتباط بگيرند. در نظر داشته باشيد كه واحد پول پرتغال يورو است. بهتر است كه در اين كشور پول نقد به همراه داشته باشيد. اگر مي خواهيد تور پرتغال براي شما ارزان تر تمام شود مي توانيد از طرح هاي تخفيف در اين زمينه بهرمند شويد.

عموم مردم در پرتغال خنده رو و دلچسب هستند در اين كشور مي توانيد ساعاتي را به صحبت با مردمان بپردازيد.در پرتغال در هر دوره از سال يك سري مراسم هاي محلي و همينطور مسابقه رقص برگزار مي شود كه شما مي توانيد در پرتغال از آن ديدن كنيد.

مراسم هايي كه در پرتغال برگزار مي شود براي عموم مردم آزاد است.دقت كنيد در شهرهاي مختلف كشور پرتغال يك سري نان هاي محلي طبخ مي شود كه شما مي توانيد عصرانه اي دلچسب براي خود فراهم سازيد. قيمت اين نان ها بسيار ارزان است به اين ترتيب سعي كنيد شرايطي براي خود فراهم آوريد تا ساعاتي را به تماشاي نوع تهيه اين سري از نان ها بپردازيد.

اين نان ها به همراه شيريني هاي محلي و سنتي در تور پرتغال عرضه مي شود.

آب و هواي كشور پرتغال

پرتغال داراي آب و هواي مديترانه اي است و در بررسي هاي اخير مشخص شد كه از گرم ترين كشورهاي اروپا به شمار مي رود. آب و هواي پرتغال بيشتر به شهرهاي ساحلي اسپانيا شباهت دارد. ميانگين دماي هوا در بخش هاي شمالي پرتغال 15 درجه سانتي گراد است و البته بخش هاي جنوبي آن حدودا با افزايش دما همراه است.

در فصل هاي پاييز و زمستان قطعاً با وزش بادهاي شديد و همينطور هواي باراني روبرو هستيد. توجه كنيد كه تمامي بررسي ها در اين خصوص اين طور به نظر مي رسد كه تور توريستي پرتغال در فصل بهار بهترين تور محسوب مي شود.فصل تابستان پرتغال عموماً بسيار گرم است و دماي هوا به 40 درجه مي رسد. البته بخش هاي شمالي كشور هوا كمي خنك تر است.

در صورتي كه علاقمند به هواي گرم هستيد به شما پيشنهاد مي كنيم تور لحظه آخری پرتغال را در فصل تابستان انتخاب كنيد. زيرا در اين دوره مي توانيد از تفريحات ساحلي بهرمند شويد.

بهترين زمان سفر به كشور پرتغال

تا به اينجاي كار توضيح داديم كه پرتغال يكي از گرم ترين كشورهاي اروپا محسوب مي شود. در بيشتر مناطق اين كشور در فصل تابستان شاهد آب و هوايي بسيار گرم و آفتابي هستيم.

ماه آگوست پرتغال بسيار گرم است و معمولاً تور كشور پرتغال در اين ماه برگزار نمي شود.در واقع در فصول گرم سال اقامتگاه هاي ساحلي در گران ترين و شلوغ ترين وضعيت خود قرار مي گيرد. افرادي كه مي خواهند تور پرتغال برايشان بسيار ارزانتر تمام شود مي توانند ماه هاي سرد سال را براي سفر به اين منطقه زيبا انتخاب كنند.

اگر قصد بازديد از اين كشور زيبا را داريد فراموش نكنيد كه براي دريافت ويزاي پرتغال نياز به تعييدن وقت سفارت پرتغال را داريد. طبيعت بسيار عالي در پرتغال داريد بهترين زمان ماه مه و اكتبر است. تور پرتغال در اين ماه ها داراي هزينه اي مناسب است. در بخش هاي جنوبي پرتغال به خصوص در بخش ساحلي عموماً هوا بسيار ملايم و مطبوع به نظر مي رسد به اين ترتيب مي توانيد سفري آرام و دل انگيز را تجربه كنيد.

بخش هاي شمالي پرتغال سردتر از ساير بخش ها هستند و در نواحي كوهستاني احتمال بارش برف بسيار زياد خواهد بود.

در نظر داشته باشيد كه فصل بهار پرتغال بي نظير است. گل هاي رنگارنگ و زيبا و همينطور تپه هاي پوشيده از شكوفه بسيار دل انگيز به نظر مي رسد. پاييز پرتغال در سراسر جهان مشهور است و فصل پاييز تور توريستي پرتغال داراي هزينه اي مناسب است و هوا نيز هنوز به ميزان زياد گرم نشده است. شما مي توانيد در اين فصل در ساحل پرتغال شنا كنيد.

منبع : https://safaryar.net/tours/portugal/

نوشته شده در پنجشنبه 15 آذر 1397ساعت 16:28 توسط sara|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ